DOM I OGRÓD

KATALOG STRON

Identyfikator strony: 499449

wHAMAKu.pl - hamaki, największy sklep z hamakami, fotele hamakowe, leżaki hamakowe, namioty hamakowe, hamaki dla dzieci i niemowląt, zestawy, akcesoria hamakowe, La Siesta

wHamaku.pl - sklep internetowy oferujący hamaki, fotele hamakowe, namioty hamakowe, hamaki dla dzieci i niemowląt, poduszki, akcesoria hamakowe oraz zestawy o różnych wzorach i kolorystyce
hamaki, fotele hamakowe, hamaki z drążkiem, hamaki ze stojakiem, leżaki hamakowe, hamaki ogrodowe, hamaki dla dzieci, hamaki dla niemowląt, fotele spadochronowe, fotele wiszące, fotele welness, namioty hamakowe, poduszki, akcesoria hamakowe, stojaki do hamaków, akcesoria montażowe, Lasiesta, Koala
www.whamaku.pl
Hamaki
W tej kategorii znajdują się wszystkie klasyczne hamaki. Posród wielu proponowanych wzorów i kolorów z pewnością znajdziesz ten najbardziej odpowiadający Twoim oczekiwaniom.
Hamaki z drążkiem
W tej kategorii znajdziesz hamaki wzmocnione specjalnym drążkiem usztywniającym. Dzięki drążkowi hamak staje się bardziej stabilny, przez co wchodzenie i wychodzenie z niego jest łatwiejsze.
Fotele hamakowe
Fotele hamakowe to wspaniały dodatek do każdego tarasu lub oryginalnego wnętrza. Jeśli jesteś wielbicielem foteli bujanych, z pewnością docenisz komfort bujania w powietrzu.
Leżaki hamakowe
Leżak hamakowy to ciekawa propozycja dla wszystkich, którzy preferują wypoczynek w pozycji półleżacej. To także świetny sposób na komfortowe doglądanie zabaw dzieci w ogrodzie.
Hamaki dla dzieci
Dzieci uwielbiają hamaki. To wspaniałe miejsce do zabawy i beztroskiego bujania w obłokach.
Fotele hamakowe dla dzieci
Fotele hamakowe to wspaniałe miejsce do zabawy i beztroskiego wypoczynku.
Hamaki dla niemowląt
Kołysanie uspokaja i pozwala spokojnie zasnąć naszym najmłodszym pociechom. Hamak Yayita to doskonała alternatywa dla tradycyjnej kołyski.
Stojak do hamaków dla dzieci
Stojaki są wspaniałym wynalazkiem, ponieważ pozwalają Ci na wolność wyboru miejsca, w którym chcesz aby Twój maluszek wypoczywał. Z łatwością przeniesiesz tę lekką konstrukcję w miejsce, gdzie akurat przebywasz, a Twoja pociecha może być zawsze przy Tobie. Stojak posiada pozytywną opinię i certyfikat Niemieckiego Instytutu Bezpieczeństwa Produktów TUV.
Akcesoria
Akcesoria do hamaków i foteli hamakowych umożliwiają wygodniejszy relaks i odpoczynek w nich.
Stojaki do hamaków
Stojaki są wspaniałym wynalazkiem, ponieważ pozwalają Ci na wolność wyboru miejsca, w którym masz ochotę odpoczywać. Na pełnym słońcu czy w chłodnym cieniu - wszystko zależy od Twojego kaprysu! Mamy w ofercie stojaki drewniane i metalowe.. Wszystkie posiadają pozytywną opinię i certyfikat Niemieckiego instytutu Bezpieczeństwa Produktów TUV.
Stojaki do foteli hamakowych
Stojaki są wspaniałym wynalazkiem, ponieważ pozwalają Ci na wolność wyboru miejsca, w którym masz ochotę odpoczywać. Na pełnym słońcu czy w chłodnym cieniu - wszystko zależy od Twojego kaprysu! Wszystkie posiadają pozytywną opinię i certyfikat Niemieckiego instytutu Bezpieczeństwa Produktów TUV.
Akcesoria montażowe
Akcesoria montażowe ułatwiają każdemu mocowanie hamaka czy fotela hamakowego w odpowiednim miejscu.
Hamaki ze stojakiem
Zestaw hamakowy w każdym momencie możemy przestawić w takie miejsce, w którym chcemy odpocząć.
Zabawa przy hamaku
W tej kategorii proponujemy drewniane rowerki biegowe w trzech różnych wzorach i kolorach.
Zestawy
Zestaw hamakowy w każdym momencie możemy przestawić w takie miejsce, w którym chcemy odpocząć.
Poduszki
Poduszka daje komfort i relaks
Fotele wellness
Fotel wellness można zamocować w dowolnym miejscu w ogrodzie czy w pokoju goscinnym.